کفپوش اپوکسی

ورنی اپوکسی ۱۲۷۶
این روکش بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی‌آمین فرموله شده، چسبندگی بسیار خوبی به سطح بتون، سنگ، فلز و… دارد. این روکش به دلیل شفاف بودن (ترانسپارانت) بوده و فاقد پیگمنت و فیلتر می باشد لذا در مجاورت با آمیدها و قلیاها هیچ‌گونه تغییر رنگی ایجاد نشده و لایه زیرین کاملا نمایان می باشد. از خواص این محصول می توان به خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار مرغوب آن اشاره نمود که در مقابل اکثر حلال ها، مواد شیمیایی، آب روغن‌ها، نمک مقاوم است. با توجه به مقاومت سایشی و فشاری بسیار بالا در صنایع پترشیمی، نفت، الکترونیک، دارایی، بسته بندی، کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب

کفپوش اپوکسی ۱۲۷۴
این روکش بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمین فرموله شده، چسبندگی بسیار خوبی به سطح بتون، سنگ، فلز و… دارد. این پوشش به دلیل خواص مکانیکی و شیمیایی ایده‌آل برای تمام سطوحی که در معرض مواد شیمیایی (بازها و اسیدهای معدنی، اکثر حلال‌ها ، گازوییل، بنزین، آب، روغن‌ها ونمک‌ها) قرار دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به دارا بودن مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالا در صنایع مختلف از جمله صنایع نظامی، پتروشیمی، شیمیایی،الکترونیک، بسته‌بندی، داروئی، کارخانجات صنعتی، نساجی، سرد خانه، نیروگاه‌ها، کشتارگاه‌ها، فرودگاه‌ها، کارگاه‌ها، سالن‌های ورزشی، بیمارستان‌ها، اتاق تمیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک ۱۲۷۵
این روکش بر پایه رزین اپوکسی و سخت کننده ویژه به همراه افزودنی‌های خاص فرموله می‌شود. قابلیت هدایت الکتریکی و انتقال جریان الکتریسیته ساکن را داراست و به همین دلیل به روکش ضدجرقه نیز معروف می‌باشد. با توجه به اینکه الکتریسیته ساکن ایجاد شده در اثر تردد، سایش، مالش در صنایع مختلف موجب جرقه و انفجار گردیده و خسارات جبران ناپذیری به وجود می‌آورد، استفاده از سیستم روکش اپوکسی آنتی‌استاتیک الزامی به نظر می‌رسد. این روکش کلیه خواص روکش اپوکسی اعم از خواص مکانیکی و شیمیایی، مقاومت سایشی و فشاری را دارا می‌باشد. از جمله موارد مصرف روکش آنتی‌استاتیک می‌توان به صنایع نظامی، انبارهای مواد قابل اشتعال، اتاق‌های عمل، اتاق‌های کنترل، صنایع الکترونیک، اتاق‌های اختلاط رنگ و… اشاره نمود.

ادامه مطلب

کفپوش اپوکسی انعطاف‌پذیر ۱۲۷۳
این روکش بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر مخصوص فرموله شده، چسبندگی بسیار خوبی به سطح بتون، فلز، سنگ و… دارد. این پوشش به دلیل خواص مکانیکی و شیمیایی ایده‌آل، برای تمام سطوحی که در معرض مواد شیمیایی (بازها و اسیدهای معدنی،اکثر حلال ها، گازوییل، بنزین، آب، روغن و نمک‌ها) قرار دارند و مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روکش جهت سطوحی که در معرض تنش و لرزش می‌باشند و همچنین سطوح بتونی و ژوئن‌ها که احتمال ترک خوردن آن بالاست مناسب است.

ادامه مطلب

کفپوش اپوکسی ضداسید ۱۲۷۹
این پوشش بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر مخصوص فرموله شده که چسبندگی بسیار خوبی روی سطوح بتونی، فلز، سنگ و … دارد. این پوشش به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار خوب جهت کلیه سطوحی که در معرض مواد شیمیایی (بازها و اسیدهای معدنی) اکثر حلال‌ها، گازوییل، بنزین، آب، روغن‌ها، فاضلاب‌های صنعتی و نمک‌ها قرار دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به دارا بودن مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالا در صنایع مختلف از جمله صنایع نظامی، پتروشیمی، شیمیایی، دارویی و کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب